ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

A-Z hubnutí

Registrace

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
E-mail *
Ověřit email *

Koupím si prášky na hubnutí

Nejčtenější
obr14

Už Vás také napadla myšlenka: chci zhubnout rychle, ale nechci cvičit a nechci držet dietu, existují na to nějaké prášky?

 

Zhubnout rychle a bez cvičení je sen mnohých z nás. 
Reklam na rychlé zhubnutí je dnes plný internet. 

Na co si máte dát pozor, abyste nenalítli podvodným reklamám?
Jak poznat, zda má produkt uvedené účinky?

 

Zázračné pilulky na hubnutí

Během mého zkoumání na internetu, co mi může pomoci zhubnout, jsem narazila na poměrně velké množství celých webových stránek, které propagovaly zázračné pilulky či nějaké přípravky na zhubnutí. V podstatě prášky, po kterých se stoprocentně zhubne ohromné množství kil za strašně krátkou dobu a bez cvičení.

Našla jsem krásně graficky zpracované stránky, kde bylo i podrobné vysvětlení toho úžasného pripcipu, který nikdo jiný nepoužívá, mnohdy vlastně ani nezná. Vždy je to doplněno srovnávacími fotografiemi lidí, kteří údajně zhubli, a to většinou desítky kil, takže obličej ani není možné porovnat.

Je zajímavé, že před zhubnutím se jedná o obézní osoby očividně se málo pohybující, tedy s ochablým svalstvem a po zhubnutí jsou z těchto osob téměř kulturisti. Kdepak asi získali svalovou hmotu, že by ty prášky za ně cvičily?

 

Zjistěte nejprve, kdo to nabízí, prodává …….

V ČR máme od května 2018 jasně daný zákon o ochraně osobních údajů, ale na těchto stránkách nikdy nic takového nenajdete. Nenajdete většinou ani obchodní podmínky. Občas se najdou výjimky, kde to je, ale tyto dva dokumenty již dneska umí připravit kdekdo, takže není žádný velký problém je na stránky dát.

Co zde ale většinou hlavně chybí, je informace, kdo stránky provozuje, kdo Vás vyzývá, abyste mu zaplatili nemalé peníze, kdo shrábne Vaše peníze. Málokdy je uveden i jakýkoliv kontakt, a když už ano, jak je většinou opět smyšlený.

Je zde spousta kladných komentářů a hodnocení od lidí, kteří za krátkou dobu velmi zhubli a neměnili ani jídelníček, ani necvičili, pilulky vše zařídily za ně.

Takže pokud uvěříte slibným informacím o úžasném zhubnutí a naletíte na vidinu ohromné přeměny Vašeho těla na krásné, štíhlé a svalnaté, počítejte s tím, že nebudete mít kde tyto prášky reklamovat a nebude mít na kom se domáhat vrácení peněz, které většina z těchto stránek garantuje. Když ani nevíte, kdo peníze po vás chce, nemůžete si tu firmu (člověka) ani nijak prověřit. A pokud už se vyskytne nějaký kontakt, tak vsadím boty na to, že taková firma nebo člověk ani neexistuje, případně se za tím skrývá nějaký "bílý kůň".

Víte, kdyby existovaly nějaké takové zázračné prášky, nebo přinejmenším nějak více účinné, byl by toho plný internet, byl by to objev století, všude by se o tom mluvilo a nikdo by pravděpodobně nebyl tlustý.

Netvrdím, že nejsou prostředky, které mohou dopomoci zhubnout. Ano, jsou různé spalovače tuku, prostředky, které působí na tělo, aby neukládalo tolik tuku či sacharidů, různé prostředky které napomáhají necítit hlad nebo rychle navozují pocit sytosti (jsou to dvě různé věci, není to to samé) a další, které nějak napomáhají zhubnutí. Vždy jsou opřeny o změnu stravování, zvýšený pohyb, celkovou změnu životního stylu atd. nebo jsou doplněním nějaké diety či hubnoucího programu. Sami o sobě žádné velké hubnutí nezapřičiní a naopak, když změníte jídelníček a přidáte pohyb, tak hubnout můžete i bez nich.

Tedy některé pilulky pomáhají, usnadňují, zrychlují hubnutí ...... jen je otázkou které to jsou.......

 

Jak se pozná, zda jsou pilulky či nabízený produkt na hubnutí alespoň nějak účinné?

1.
Je potřeba si to trochu prověřit, podívat se do diskusních fór, recenzí apod. Ovšem zase je otázkou, které recenze jsou pravé a které nastrčené jako reklamní trik.

 

2.
Dávejte si při výběru velmi dobrý pozor, ať nenaletíte podvodníkům na úžasná slova a chválu na stránkách zázračných pilulek.

Znaky podvodných stránek na zázračné pilulky na hubnutí:

  • chybí obchodní podmínky
  • chybí informace o ochraně osobních údajů
  • není uveden prodejce, nebo je fixní
  • není uveden provozovatel webových stránek
  • není uveden kontakt
  • u srovnávacích fotografií není jisté, že je to ta samá osoba
  • u srovnávacích fotografií jsou znaky, že se jedná o jinou osobu
  • slibují vrácení peněz, ale není uvedeno, jak toho dosáhnete
  • uvedený produkt nikde jinde nenajdete, nikdo o něm neví
  • uvedené účinky nikdo nezná, jen prodejce vlastní "zázrak"

 

3.
Prověřte si, zda jsou pilulky registrované Ústavem pro kontrolu léčiv.
To by většinou mělo zaručit prezentované účinky toho konkrétního produktu, ať to je ve formě pilulek nebo formě jiné

Prověřit to můžete ZDE

Až přejdete na stránky Ústavu pro kontrolu léčiv, uvidíte následující tabulku. Tam bude stačit napsat pouze název (nebo část názvu) pilulek či přípravku, který chcete prověřit. Pokud bude registrován, měl by mít prezentované účinky.

Pokud tam hledaný produkt bude, dočtete se navíc, v jakém se prodává balení, co je to za formu (tablety, roztok apod.), co je v něm za účinné látky, zda je na lékařský předpis nebo volně prodejný a mnoho dalšího.

 

 

Uživatelské recenze

Máte již účet? Je potřeba se nejprve přihlásit.
Hodnocení (čím více tím lépe)
Užitečná informace (rada)
Srozumitelnost obsahu
Komentář
Už jsem nalítla několikrát
Je spousta webových stránek, které na vás různě na internetu útočí různými reklamami a prodávají určitě "zázračné" prášky. Chtěla bych varovat, abyste nekupovali nic bez ověření. Já sama jsem naletěla několikrát a za spoustu peněz jsem koupila šunt bez účinků.
A
Nahlásit tuto recenzi Komentáře (0) | Byla pro Vás tato recenze přínosná? 1 0

Vibromasážní stroj na hubnutí

Gymnastický posilovací míč

Multifunkční aerobic step

Zdravé potraviny vhodné pro hubnutí a udržení váhy